Zamów wizytę Doradcy

Jesteś tu:   Strona główna   /   Informacje   /   Zamów wizytę Doradcy
Zamów wizytę
Doradcy Technicznego w Twoim mieszkaniu domu lub firmie, aby idealnie dobrać ogrzewanie.

  1. zmierzymy powierzchnię każdego pomieszczenia osobno,
  2. dobierzemy moce grzewcze,
  3. wstępnie zaproponujemy miejsce montażu ogrzewania oraz sposób rozprowadzenia okablowania,
  4. pokażemy działanie i zalety panelu grzewczego 650W,


Najpóźniej następnego dnia roboczego skontaktuje się z Państwem pracownik naszej firmy, aby przekazać wstępne informacje o systemie grzewczym oraz umówić dogodny termin.
Dokonaj zakupu wizyty doradcy już od 199zł

123zł (wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, górnyśląsk, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie)
199zł (łódzkie, mazowieckie, pomorskie, małopolskie)
319zł (podkarpackie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie)
kod z obrazka
Akceptuję warunki regulaminu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności