Ogrzewanie na podczerwień

Jesteś tu:   Strona główna   /  

Oferta

  /   Ogrzewanie na podczerwień
Mówimy to bez wahania

panele grzewcze to najlepsze ogrzewanie zaraz po słońcu

Najlepiej, gdyby ciągle było lato. Jako że w Polsce dość często go nie ma, dobrze, że jest firma taka jak Eco Partner. Oferujemy innowacyjne, zdrowe i oszczędne ogrzewanie wnętrz. Nasze panele grzeją tak, jak Słońce — podczerwienią. Naśladujemy naturę w tym, w czym jest najlepsza.

 

Oto nasza oferta

Niewiele prądu,
wiele ciepła

— i 12 innych powodów, by wybrać panele na podczerwień Eco Partner

Korzyści z ogrzewania panelami przemawiają do serca, do rozumu i do portfela:

1. Oszczędzasz prąd

Panele są bardzo wydajne. Aby ogrzać 10m2, wystarczy 650 W zamiast nawet 2000 W energii 'wrzuconej' do tradycyjnego ogrzewania. Nie inwestujesz w przegrzane powietrze pod sufitem, lecz w poczucie komfortu w całym domu.

2. Nie boimy się oceny

Jako jedyni w Polsce możemy dać Ci kontakt do osoby, która skorzystała już z naszych usług. Na ogół klienci chronią swoją prywatność. Jesteśmy dumni, że wielu z nich było tak zadowolonych, że pozwoliło na wykonanie do nich telefonu.

3. Jak Słońce: zdrowe, bezobsługowe, podczerwone

Panel grzeje promieniami ciepła, niczym Słońce. Tak jak Słońce ogrzewa nas dużo skuteczniej niż ciepły wiatr czy ognisko, tak panel na podczerwień działa zdrowiej i wydajniej niż ogrzewanie konwencjonalne (nadmuch bądź gorąca woda w tradycyjnym grzejniku). Panel grzewczy nie emituje ciepła jak typowy grzejnik. Gdy dotkniesz, poczujesz gorąco, ale się nie oparzysz. Czujesz ciepło także w odległości 50-100 cm od panelu. To dzięki temu ogrzewanie jest tak równomierne. Temperatura pod sufitem jest najczęściej niemal taka sama jak przy podłodze.

4. Fotowoltaika (baterie na dachu)

Panele grzewcze można łatwo zasilać prądem z baterii słonecznych. Wtedy ogrzewanie może stać się jeszcze tańsze, a często niemal darmowe. Energia Słońca przenika przez chmury, więc fotowoltaika działa również zimą. Żadna inna technologia grzewcza nie daje takich możliwości. Ogrzewanie panelami na podczerwień to przyszłość — coraz większe możliwości i coraz mniejsze wydatki.

5. To się naprawdę nie psuje

Panel nie przecieka, nie zapowietrza się. Nie trzeba dokupować mu paliwa. Montujemy rocznie panele na ponad 30 tysięcy m2 domów i mieszkań. Wykonujemy miesięcznie do 100 montaży ogrzewania. Tak wygląda bycie liderem branży. To ogromna ilość realizacji. Gdyby cokolwiek się z nimi działo, co chwila jeździlibyśmy na serwisy — a zamiast tego ciągle montujemy nowe, dla kolejnych klientów z polecenia.

6. Prosto z Polski, prosto dla Ciebie

Jesteśmy firmą w 100% polską — a nawet w 100% wielkopolską. Z dumą reprezentujemy poznański biznes, montując wspaniałe produkty w całym kraju. U nas nie trafisz na bezduszne procedury ani korporacyjną biurokrację. Jesteśmy tu dla Ciebie od ponad 20 lat.

7. Masz lepsze powietrze

Podczerwień nie grzeje powietrza, tylko elementy wnętrza, które potem oddają mu energię. Dzięki temu powietrze się nie wysusza i nie ucieka do góry po ogrzaniu.

8. Możesz swobodnie ustawiać meble

Panele najczęściej znajdują się na suficie, więc oszczędzają mnóstwo miejsca. Ściany pozostają wolne, a instalacja jest ukryta pod tynkiem lub w rynienkach. Panele to pełna wolność konfiguracji wnętrza.

9. Łączenie paneli z kominkiem

Panele mogą świetnie uzupełniać ogrzewanie kominkiem. Termostat rozpozna, kiedy kominek wygaśnie, i podtrzyma przyjemną temperaturę wnętrza. W ten sposób masz wszystko, co najlepsze — zarówno klimat, jaki daje żywy ogień, jak i innowacyjny komfort zapewniany przez niemal niewidzialne i niesłyszalne panele. 

10. Zdrowsze powietrze

Każdy wie, jak ciężko się oddycha w zamkniętym pomieszczeniu z maksymalnie 'rozkręconymi' grzejnikami. Suche powietrze, gardło, oczy — to nie są zdrowe warunki do pracy czy odpoczynku. Taka sytuacja nigdy nie wystąpi przy ogrzewaniu podczerwienią. Panele grzewcze nie wysuszają powietrza, gdyż wykorzystują zupełnie inną zasadę działania. Dzięki nanotechnologii Eco Partner nie musisz usuwać wilgoci z powietrza, by ogrzać pomieszczenie. 'Wysuszone' nie znaczy 'ciepłe'. To różnica, która robi wielkie wrażenie na każdym, kto doświadczył tego efektu w praktyce.

11. Nasze rodziny nie dały by nam spać

Niemal wszyscy mamy w domach panele grzewcze. Gdybyśmy oferowali coś niedoskonałego, zaraz ponieślibyśmy tego konsekwencje. Jeśli piszemy, że rachunki stają się niższe, wiemy, że to prawda — bo to również nasze rachunki. Widzimy te kwoty, widzimy pomiary temperatury i wilgotności powietrza. Dlatego stoimy murem za naszym produktem.

12. Mogą być standardowe, szklane lub malowane

Panele grzewcze na podczerwień są dyskretne, płaskie i eleganckie. Mogą być standardowe ze strukturą chropowatą, ale też szklane, a nawet malowane niczym obraz. Wyglądają niemal jak część ściany. To coś zupełnie innego niż tradycyjne grzejniki z rurami i wodą. Świetnie łączą się też z kominkiem (patrz pkt. 10)

 

To działa, grzeje, oszczędza.
Zobacz sam

Kliknij, by obejrzeć, jak działa ogrzewanie podczerwienią:

 

 

Lepszy rozkład temperatur

 obieg ciepła: panele na suficie


obieg ciepła: panele na ścianach
   

Pobierz katalog pdf

Napisz lub zadzwoń — powiemy wszystko, co wiemy, i sam zdecydujesz, czy te zalety Ci odpowiadają.

 

Wycena gratis, koszty rozsądne, oszczędności ogromne.
Nad czym się zastanawiać?

Panele to mądrze zaprojektowana innowacja:

  • nawet do 50% tańsza od innych systemów
  • tylko 1 dzień montażu (porównaj z instalacją kotła, grzejników itp.)
  • bez pozwoleń, kominiarzy, odbiorów, wentylacji
  • zasilana zwykłym prądem 230V (powyżej 50m2 powierzchni ogrzewanej może być konieczny prąd trójfazowy 400V tzw. siła).
  • praktycznie bezobsługowa
  • dojazd na montaż gratis (powyżej 5000zł netto wartości sprzętu)

Przykład? Mieszkanie 50 m2 to całkowity koszt 7-9 tys. zł. Za wszystko. Wchodzisz i masz ciepło. Dlatego właśnie aż tyle osób w Eco Partnerze zainstalowało sobie nasze panele.

Szkoda każdego zawyżonego rachunku. czas działać:

Ludzie montują stare typy ogrzewania, bo są do niego przyzwyczajeni. Przyzwyczajeni, że całe życie płacą więcej, niż mogliby, że muszą mieć kocioł w piwnicy albo rury c.o. w ścianach.

Wcale nie muszą. Mogą zrobić tak, jak Ty — Zadzwonić do Eco Partnera aby podjąć jedną decyzję dającą cały zestaw korzyści.

 

Zapytaj się dowiedz, podejmuj decyzje z pełną informacją.

Szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy, by tego nie zrobić.

Zadzwoń teraz. Poświęcimy Ci całą uwagę, a Ciebie to do niczego nie zobowiązuje:

61 642 99 88

801-011-350

info@najtanszeogrzewanie.pl

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy