Ogrzewanie na podczerwień

Mówimy to bez wahania

panele grzewcze to najlepsze ogrzewanie zaraz po słońcu

Najlepiej, gdyby ciągle było lato. Jako że w Polsce dość często go nie ma, dobrze, że jest firma taka jak Eco Partner. Oferujemy innowacyjne, zdrowe i oszczędne ogrzewanie wnętrz. Nasze panele grzeją tak, jak Słońce — podczerwienią. Naśladujemy naturę w tym, w czym jest najlepsza.

Oto nasza oferta

Niewiele prądu,
wiele ciepła

— i 12 innych powodów, by wybrać panele na podczerwień Eco Partner. Korzyści z ogrzewania panelami przemawiają do serca, do rozumu i do portfela:

1. Oszczędzasz prąd

Panele są bardzo wydajne. Aby ogrzać 10m2, wystarczy 650 W zamiast nawet 2000 W energii 'wrzuconej' do tradycyjnego ogrzewania. Nie inwestujesz w przegrzane powietrze pod sufitem, lecz w poczucie komfortu w całym domu.

2. Nie boimy się oceny

Jako jedyni w Polsce możemy dać Ci kontakt do osoby, która skorzystała już z naszych usług. Na ogół klienci chronią swoją prywatność. Jesteśmy dumni, że wielu z nich było tak zadowolonych, że pozwoliło na wykonanie do nich telefonu.

3. Jak Słońce: zdrowe, bezobsługowe, podczerwone

Panel grzeje promieniami ciepła, niczym Słońce. Tak jak Słońce ogrzewa nas dużo skuteczniej niż ciepły wiatr czy ognisko, tak panel na podczerwień działa zdrowiej i wydajniej niż ogrzewanie konwencjonalne (nadmuch bądź gorąca woda w tradycyjnym grzejniku). Panel grzewczy nie emituje ciepła jak typowy grzejnik. Gdy dotkniesz, poczujesz gorąco, ale się nie oparzysz. Czujesz ciepło także w odległości 50-100 cm od panelu. To dzięki temu ogrzewanie jest tak równomierne. Temperatura pod sufitem jest najczęściej niemal taka sama jak przy podłodze.

4. Fotowoltaika (baterie na dachu)

Panele grzewcze można łatwo zasilać prądem z baterii słonecznych. Wtedy ogrzewanie może stać się jeszcze tańsze, a często niemal darmowe. Energia Słońca przenika przez chmury, więc fotowoltaika działa również zimą. Żadna inna technologia grzewcza nie daje takich możliwości. Ogrzewanie panelami na podczerwień to przyszłość — coraz większe możliwości i coraz mniejsze wydatki.

5. To się naprawdę nie psuje

Panel nie przecieka, nie zapowietrza się. Nie trzeba dokupować mu paliwa. Montujemy rocznie panele na ponad 30 tysięcy m2 domów i mieszkań. Wykonujemy miesięcznie do 100 montaży ogrzewania. Tak wygląda bycie liderem branży. To ogromna ilość realizacji. Gdyby cokolwiek się z nimi działo, co chwila jeździlibyśmy na serwisy — a zamiast tego ciągle montujemy nowe, dla kolejnych klientów z polecenia.

6. Prosto z Polski, prosto dla Ciebie

Jesteśmy firmą w 100% polską — a nawet w 100% wielkopolską. Z dumą reprezentujemy poznański biznes, montując wspaniałe produkty w całym kraju. U nas nie trafisz na bezduszne procedury ani korporacyjną biurokrację. Jesteśmy tu dla Ciebie od ponad 20 lat.

7. Masz lepsze powietrze

Podczerwień nie grzeje powietrza, tylko elementy wnętrza, które potem oddają mu energię. Dzięki temu powietrze się nie wysusza i nie ucieka do góry po ogrzaniu.

8. Możesz swobodnie ustawiać meble

Panele najczęściej znajdują się na suficie, więc oszczędzają mnóstwo miejsca. Ściany pozostają wolne, a instalacja jest ukryta pod tynkiem lub w rynienkach. Panele to pełna wolność konfiguracji wnętrza.

9. Łączenie paneli z kominkiem

Panele mogą świetnie uzupełniać ogrzewanie kominkiem. Termostat rozpozna, kiedy kominek wygaśnie, i podtrzyma przyjemną temperaturę wnętrza. W ten sposób masz wszystko, co najlepsze — zarówno klimat, jaki daje żywy ogień, jak i innowacyjny komfort zapewniany przez niemal niewidzialne i niesłyszalne panele. 

10. Zdrowsze powietrze

Każdy wie, jak ciężko się oddycha w zamkniętym pomieszczeniu z maksymalnie 'rozkręconymi' grzejnikami. Suche powietrze, gardło, oczy — to nie są zdrowe warunki do pracy czy odpoczynku. Taka sytuacja nigdy nie wystąpi przy ogrzewaniu podczerwienią. Panele grzewcze nie wysuszają powietrza, gdyż wykorzystują zupełnie inną zasadę działania. Dzięki nanotechnologii Eco Partner nie musisz usuwać wilgoci z powietrza, by ogrzać pomieszczenie. 'Wysuszone' nie znaczy 'ciepłe'. To różnica, która robi wielkie wrażenie na każdym, kto doświadczył tego efektu w praktyce.

11. Nasze rodziny nie dały by nam spać

Niemal wszyscy mamy w domach panele grzewcze. Gdybyśmy oferowali coś niedoskonałego, zaraz ponieślibyśmy tego konsekwencje. Jeśli piszemy, że rachunki stają się niższe, wiemy, że to prawda — bo to również nasze rachunki. Widzimy te kwoty, widzimy pomiary temperatury i wilgotności powietrza. Dlatego stoimy murem za naszym produktem.

12. Mogą być standardowe, szklane lub malowane

Panele grzewcze na podczerwień są dyskretne, płaskie i eleganckie. Mogą być standardowe ze strukturą chropowatą, ale też szklane, a nawet malowane niczym obraz. Wyglądają niemal jak część ściany. To coś zupełnie innego niż tradycyjne grzejniki z rurami i wodą. Świetnie łączą się też z kominkiem (patrz pkt. 10)

 

To działa, grzeje, oszczędza.

Zobacz sam

Kliknij, by obejrzeć, jak działa ogrzewanie podczerwienią:

 
Lepszy rozkład temperatury
ikona
obieg ciepła
panele na suficie
ikona
obieg ciepła
panele na ścianie

 

Pobierz katalog pdf

Szkoda każdego zawyżonego rachunku
Czas działać

Dowiedz się więcej ikona
Wycena gratis, koszt rozsądne, oszczędności ogromne. Nad czym się zastanawiać?
Napisz lub zadzwoń ikona powiemy wszystko, co wiemy i sam zdecydujesz, czy te zaleci Ci odpowiadają.
Dobre ogrzewanie jest praktyczne na zawsze. Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner.
  • nawet do 50% tańsza od innych systemów
  • tylko 1 dzień montażu (porównaj z instalacją kotła, grzejników itp.)
  • bez pozwoleń, kominiarzy, odbiorów, wentylacji
  • nie wymaga corocznych obowiązkowych przeglądów
  • praktycznie bezobsługowe
  • dojazd na montaż gratis (powyżej 5000zł netto wartości sprzętu)
Przykład
Mieszkanie 50m2
to całkowity koszt 8-10 tys. zł za wszystko

Wchodzisz i masz ciepło. Dlatego własnie, aż tyle osób w Eco Partner zainstalowało sobie nasze panele.

Dom 100m2
to całkowity koszt 14-18 tys. zł za wszystko

Wchodzisz i masz ciepło. Dlatego własnie, aż tyle osób w Eco Partner zainstalowało sobie nasze panele.

Zapytaj się dowiedz, podejmuj decyzje z pełną informacją.

Szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy, by tego nie zrobić.

Zadzwoń teraz. Poświęcimy Ci całą uwagę, a Ciebie to do niczego nie zobowiązuje:

61 642 99 88

801-011-350

info@najtanszeogrzewanie.pl

Opinie klientów
M.N.Gorgo
Data dodania: 2023
Panele użytkuję już blisko 10 lat. Jesteśmy z małżonką ogromnie zadowoleni. Przede wszystkim z praktycznie bezobsługowej funkcjonalności. Koszt miesięcznego użytkowania w okresie grzewczym to o 100-150zł wyższy rachunek. Koszt jest nieporównanie niższy niż innego rodzaju ogrzewanie na inne paliwa...
ikonaikonaikonaikonaikona
Zbigniew M.
Data dodania: 2023
Jestem szczęśliwym posiadaczem ogrzewania na podczerwień od pięciu lat. Posiadam mieszkanie 47m2, koszt energii elektrycznej na 12 miesięcy jest niższa niż 3000zł co daje max. 250zł średnio miesięcznie za prąd. Jest w tym koszcie ogrzewanie, ciepła woda, agd, rtv, oświetlenie itp. Taniej niż centralne ogrzewanie.
ikonaikonaikonaikonaikona
Slawomir W.
Data dodania: 2023
Domek 70m2 place za 2 miesiące łącznie 700zl razem z agd, światłem i ciepła woda. Polecam, jestem mega zadowolony. Świetne doradztwo. Terminowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Sara K.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie użytkuje od września zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. W mieszkaniu ciepło, średnie koszty ogrzewania miesięcznie 250-300zł przy 52m2. Dodam, że to starsze budownictwo. Doradztwo na najwyższym poziomie, a sam montaż przebiegł sprawie i bezproblemowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Marian D.
Data dodania: 2023
Mamy to ogrzewanie z 2017 roku. Jak najbardziej polecamy firmę ECO PARTNER. Bardzo profesjonalnie i szybko wykonany montaż, czysto i w przyjemnej atmosferze. Z ogrzewania jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim. Z rachunków za prąd też jesteśmy zadowoleni. Najważniejsze że to jest bezobsługowe i niema przy tym zabawy jak przy kopciuchach.
ikonaikonaikonaikonaikona
Robert S.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie panelami krótko-rewelacja. Użytkuję od ponad pięciu lat,porównania do poprzedniego węglowego,etażowego nie ma. Żałuję jednego,za późno zdecydowałem się na tego typu ogrzewanie. Ale do rzeczy, po tych kilku latach użytkowania zaczęła odchodzić powłoka na dwóch panelach ,akurat niedawno miałem kontakt z eco partner z propozycją okresowego przeglądu,zgłosiłem problem, który błyskawicznie został rozwiązany,mam nowe panele...
ikonaikonaikonaikonaikona
Grażyna B.
Data dodania: 2023
Jestem zadowolona z tego jak wszystko zostało zrobione, cena była bardzo dobra i nie muszę się o nic martwić. Założone w 2020 roku i wciąż działa, jest ekonomicznie i koszty eksploatacji nie są zbyt duże. Miła obsługa, szybki i sprawny montaż. Panowie po wykonanej usłudze posprzątali po sobie. Polecam gorąco.
ikonaikonaikonaikonaikona
Kaja T.
Data dodania: 2023
Jestem posiadaczką pięciu paneli od 14 lat. Bardzo polecam panele oraz firmę Eco partner :) Na te nowoczesne ogrzewanie nie jest potrzebne żadne pozwolenie, sam montaż trwał tylko 3 godziny i po chwili w mieszkaniu zrobiło się ciepło. W każdym z ogrzewanych pomieszczeń zamontowane są termostaty, co pozwana na dostosowanie temperatur w zależności od potrzeb. Miesięczny koszt ogrzania mojego 32m2 to około 200zł..
ikonaikonaikonaikonaikona

Montujemy ogrzewanie w całej Polsce


Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner

dowiedz się więcej ikona
play
Skontaktuj
się z nami

Rozmowa, plan i korzyści.

Infolinia: 61 642 99 88
E-mail: info@najtanszeogrzewanie.pl

Serwis 61 642 99 88 wew. 2
(codziennie od 8:00 do 17:00. Pilne sprawy do 22:00)
Zostaw nam dane kontaktowe, a skontkujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy