Jak montujemy

Podejmij dobrą decyzję.
My ją zrealizujemy

Nie musisz nic planować ani się o nic martwić. To my zajmiemy się wszystkim. Zdejmowanie klientom problemów z głowy to nasza specjalność.Wyobraź sobie ciepłe, komfortowe mieszkanie, firmę z mniejszymi kosztami, wnętrze bez wysuszonego powietrza, bez rur i cieknących grzejników. Zadzwoń do nas — a my zajmiemy się realizacją tej wizji.

Wystarczy, że zadzwonisz

Eco Partner to jeden zespół, który zajmuje się wszystkim: od doradztwa, przez zakupy, po montaż i serwis. Rozmawiasz wyłącznie z profesjonalistami.

Tak pracujemy

REALIZACJA KROK PO KROKU

1. PIERWSZA ROZMOWA
Napisz lub zadzwoń z krótkim opisem czego oczekujesz. Ile metrów chcesz ogrzać, czy to dom czy firma, kiedy miałbyś czas na spotkanie. Nie musisz się specjalnie przygotowywać — to naszym zadaniem jest wszystko wytłumaczyć i pomóc znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca. Napisz lub zadzwoń:

61 642 99 88 / 801-011-350
info@najtanszeogrzewanie.pl
Przeważnie odpowiadamy tego samego dnia roboczego. Do usłyszenia!

PYTANIA DO SZYBKIEJ WYCENY
Podaj nam te informacje, a my szybko określimy wstępny koszt i termin:

  1. powierzchnia oraz wysokość każdego ogrzewanego pomieszczenia(np. pokój 15m2, kuchnia 10m2, wysokość 2,6m)
  2. jakość okien (pcv/drewno, nowe/stare)
  3. jakość drzwi wejściowych (nowe/stare, szczelne/nieszczelne)
  4. które piętro, czy powyżej i poniżej ktoś mieszka
  5. miejscowość montażu
  6. czy pomieszczenia są przed/po remoncie albo czy remont nie jest planowany ?
  7. czy jest jakaś izolacja ścian, dachu?

info@najtanszeogrzewanie.pl
61 642 99 88 / 801-011-350

2. PIERWSZA OFERTA
Otrzymujesz ofertę z kosztem, zakresem prac i terminem. Każdy szczegół możemy omówić, każdy negocjować. Jesteśmy tu dla Ciebie. Ustalona wspólnie treść umowy to dla nas świętość.

3. DATA MONTAŻU
Gdy wszystko już wiadomo, proponujemy datę montażu i wypełniony przez nas wzór zamówienia, który określa każdy szczegół Twojej przyszłej realizacji.

4. SYMBOLICZNA ZALICZKA
Prosimy o wpłatę przed wyjazdem na montaż — tak małą, jak to tylko możliwe. Zdarzyło nam się, że przejechaliśmy pół Polski i zastaliśmy zamknięte drzwi. Zaliczka jest po to, by nie zapomnieć o umówionej wizycie.

5. MONTAŻ I URUCHOMIENIE
Przyjeżdżamy o 8 rano, chyba, że umówimy się inaczej. Montujemy, testujemy, pokazujemy, jak wszystko działa, a na koniec zostawiamy po sobie porządek. Otrzymujesz fakturę (rozliczenie gotówkowe z montażystami) i podpisaną gwarancję Eco Partner.

6. LATA UDANEJ EKSPLOATACJI :)
Ten punkt klienci Eco Partner cenią najbardziej. Po prostu nie dzieje się nic: panele działają, wszystko działa tak, jak zapowiadała to oferta, a samo wnętrze zrobiło się bardziej eleganckie i jakby przestronniejsze.

 

Na taki właśnie efekt pracujemy — i taki osiągamy już od 2004 r. Wszystko zaczyna się od jednego telefonu. Zadzwoń dzisiaj! Naprawdę warto mieć takie ogrzewanie.

ZACZNIJ OD PUNKTU 1:

61 642 99 88
801-011-350

info@najtanszeogrzewanie.pl

Opinie klientów
M.N.Gorgo
Data dodania: 2023
Panele użytkuję już blisko 10 lat. Jesteśmy z małżonką ogromnie zadowoleni. Przede wszystkim z praktycznie bezobsługowej funkcjonalności. Koszt miesięcznego użytkowania w okresie grzewczym to o 100-150zł wyższy rachunek. Koszt jest nieporównanie niższy niż innego rodzaju ogrzewanie na inne paliwa...
ikonaikonaikonaikonaikona
Zbigniew M.
Data dodania: 2023
Jestem szczęśliwym posiadaczem ogrzewania na podczerwień od pięciu lat. Posiadam mieszkanie 47m2, koszt energii elektrycznej na 12 miesięcy jest niższa niż 3000zł co daje max. 250zł średnio miesięcznie za prąd. Jest w tym koszcie ogrzewanie, ciepła woda, agd, rtv, oświetlenie itp. Taniej niż centralne ogrzewanie.
ikonaikonaikonaikonaikona
Slawomir W.
Data dodania: 2023
Domek 70m2 place za 2 miesiące łącznie 700zl razem z agd, światłem i ciepła woda. Polecam, jestem mega zadowolony. Świetne doradztwo. Terminowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Sara K.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie użytkuje od września zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. W mieszkaniu ciepło, średnie koszty ogrzewania miesięcznie 250-300zł przy 52m2. Dodam, że to starsze budownictwo. Doradztwo na najwyższym poziomie, a sam montaż przebiegł sprawie i bezproblemowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Marian D.
Data dodania: 2023
Mamy to ogrzewanie z 2017 roku. Jak najbardziej polecamy firmę ECO PARTNER. Bardzo profesjonalnie i szybko wykonany montaż, czysto i w przyjemnej atmosferze. Z ogrzewania jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim. Z rachunków za prąd też jesteśmy zadowoleni. Najważniejsze że to jest bezobsługowe i niema przy tym zabawy jak przy kopciuchach.
ikonaikonaikonaikonaikona
Robert S.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie panelami krótko-rewelacja. Użytkuję od ponad pięciu lat,porównania do poprzedniego węglowego,etażowego nie ma. Żałuję jednego,za późno zdecydowałem się na tego typu ogrzewanie. Ale do rzeczy, po tych kilku latach użytkowania zaczęła odchodzić powłoka na dwóch panelach ,akurat niedawno miałem kontakt z eco partner z propozycją okresowego przeglądu,zgłosiłem problem, który błyskawicznie został rozwiązany,mam nowe panele...
ikonaikonaikonaikonaikona
Grażyna B.
Data dodania: 2023
Jestem zadowolona z tego jak wszystko zostało zrobione, cena była bardzo dobra i nie muszę się o nic martwić. Założone w 2020 roku i wciąż działa, jest ekonomicznie i koszty eksploatacji nie są zbyt duże. Miła obsługa, szybki i sprawny montaż. Panowie po wykonanej usłudze posprzątali po sobie. Polecam gorąco.
ikonaikonaikonaikonaikona
Kaja T.
Data dodania: 2023
Jestem posiadaczką pięciu paneli od 14 lat. Bardzo polecam panele oraz firmę Eco partner :) Na te nowoczesne ogrzewanie nie jest potrzebne żadne pozwolenie, sam montaż trwał tylko 3 godziny i po chwili w mieszkaniu zrobiło się ciepło. W każdym z ogrzewanych pomieszczeń zamontowane są termostaty, co pozwana na dostosowanie temperatur w zależności od potrzeb. Miesięczny koszt ogrzania mojego 32m2 to około 200zł..
ikonaikonaikonaikonaikona

Montujemy ogrzewanie w całej Polsce


Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner

dowiedz się więcej ikona
play
Skontaktuj
się z nami

Rozmowa, plan i korzyści.

Infolinia: 61 642 99 88
E-mail: info@najtanszeogrzewanie.pl

Serwis 61 642 99 88 wew. 2
(codziennie od 8:00 do 17:00. Pilne sprawy do 22:00)
Zostaw nam dane kontaktowe, a skontkujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy