Jesteś tu:   Strona główna   /   Oferta   /   Jak montujemy
Podejmij dobrą decyzję. My ją zrealizujemy

Nie musisz nic planować ani się o nic martwić. To my zajmiemy się wszystkim. Zdejmowanie klientom problemów z głowy to nasza specjalność.

Wyobraź sobie ciepłe, komfortowe mieszkanie, firmę z mniejszymi kosztami, wnętrze bez wysuszonego powietrza, bez rur i cieknących grzejników. Zadzwoń do nas — a my zajmiemy się realizacją tej wizji.

Wystarczy, że zadzwonisz

Eco Partner to jeden zespół, który zajmuje się wszystkim: od doradztwa, przez zakupy, po montaż i serwis. Rozmawiasz wyłącznie z profesjonalistami.

 

Tak pracujemy

REALIZACJA KROK PO KROKU

1. PIERWSZA ROZMOWA
Napisz lub zadzwoń z krótkim opisem czego oczekujesz. Ile metrów chcesz ogrzać, czy to dom czy firma, kiedy miałbyś czas na spotkanie. Nie musisz się specjalnie przygotowywać — to naszym zadaniem jest wszystko wytłumaczyć i pomóc znaleźć jak najlepsze rozwiązanie.

Rozmowa jest całkowicie niezobowiązująca. Napisz lub zadzwoń:

61 642 99 88
801-011-350

info@najtanszeogrzewanie.pl
Przeważnie odpowiadamy tego samego dnia roboczego. Do usłyszenia!

PYTANIA DO SZYBKIEJ WYCENY
Podaj nam te informacje, a my szybko określimy wstępny koszt i termin:

  1. powierzchnia oraz wysokość każdego ogrzewanego pomieszczenia(np. pokój 15m2, kuchnia 10m2, wysokość 2,6m)
  2. jakość okien (pcv/drewno, nowe/stare)
  3. jakość drzwi wejściowych (nowe/stare, szczelne/nieszczelne)
  4. które piętro, czy powyżej i poniżej ktoś mieszka
  5. miejscowość montażu
  6. czy pomieszczenia są przed/po remoncie albo czy remont nie jest planowany ?
  7. czy jest jakaś izolacja ścian, dachu?

info@najtanszeogrzewanie.pl
61 642 99 88 | 801-011-350

2. PIERWSZA OFERTA
Otrzymujesz ofertę z kosztem, zakresem prac i terminem. Każdy szczegół możemy omówić, każdy negocjować. Jesteśmy tu dla Ciebie. Ustalona wspólnie treść umowy to dla nas świętość.

3. DATA MONTAŻU
Gdy wszystko już wiadomo, proponujemy datę montażu i wypełniony przez nas wzór zamówienia, który określa każdy szczegół Twojej przyszłej realizacji.

4. SYMBOLICZNA ZALICZKA
Prosimy o wpłatę przed wyjazdem na montaż — tak małą, jak to tylko możliwe. Zdarzyło nam się, że przejechaliśmy pół Polski i zastaliśmy zamknięte drzwi. Zaliczka jest po to, by nie zapomnieć o umówionej wizycie.

5. MONTAŻ I URUCHOMIENIE
Przyjeżdżamy o 8 rano, chyba, że umówimy się inaczej. Montujemy, testujemy, pokazujemy, jak wszystko działa, a na koniec zostawiamy po sobie porządek. Otrzymujesz fakturę (rozliczenie gotówkowe z montażystami) i podpisaną gwarancję Eco Partner.

6. LATA UDANEJ EKSPLOATACJI :)
Ten punkt klienci Eco Partner cenią najbardziej. Po prostu nie dzieje się nic: panele działają, wszystko działa tak, jak zapowiadała to oferta, a samo wnętrze zrobiło się bardziej eleganckie i jakby przestronniejsze.

 

 

Na taki właśnie efekt pracujemy — i taki osiągamy już od 2004 r. Wszystko zaczyna się od jednego telefonu. Zadzwoń dzisiaj! Naprawdę warto mieć takie ogrzewanie.

 

ZACZNIJ OD PUNKTU 1:

61 642 99 88
801-011-350


info@najtanszeogrzewanie.pl

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
zamówi wizytę