Wycena

Jesteś tu:   Strona główna   /   Wycena
Wyceń za darmo przyszłe oszczędności

Nie musisz nawet wiedzieć, czy zamontujesz ogrzewanie elektryczne. Po prostu spytaj się, ile by to kosztowało. Pokażemy Ci jak to działa i porównamy inne opcje ogrzewania. Znamy nasz produkt doskonale i nie mamy nic do ukrycia. To naprawdę fantastyczne rozwiązanie. Potem wystarczy jeden dzień montażu, by nasza instalacja zaczęła produkować ciepło i oszczędności.

Do precyzyjnej wyceny potrzebne są:

  • powierzchnia każdego pomieszczenia osobno (przykładowo kuchnia 12,5m2, pokój 22m2 itd, proszę także podać powierzchnię przedpokoju, nie zawsze wymaga ogrzewania, ale należy go uwzględniać w łącznym doborze mocy)
  • wysokość pomieszczeń
  • typ drzwi wejściowych (nowe/stare/szczelne/nieszczelne)
  • typ okien (pcv/drewno/nowe/stare)
  • piętro
  • miejscowość z kodem pocztowym
  • informacja, czy obiekt jest w budowie, czy był lub jest planowany remont ?
  • informacja, czy jest wykonana izolacja ścian i dachu ?
  • numer telefonu 

Tajemnica dobrej ceny — właściwa moc i montaż

Moc ma być dopasowana tak, by ogrzewanie było wygodne i oszczędne. Za mała moc to instalacja działająca non stop, co zwiększa jej zużycie. Za duża moc to niepotrzebne wydatki na energię.

By znaleźć idealną równowagę, trzeba uwzględnić dziesiątki szczegółów, od ustawienia pomieszczeń względem słońca po umeblowanie. Te oszczędności są w stanie przynieść tylko fachowcy.

Taka rozmowa nic nie kosztuje, a może potem zarabiać dla Ciebie przez lata.

Jesteśmy gotowi do działania. Będziemy oczekiwać na Twoją wiadomość. Do usłyszenia!

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
zamówi wizytę