Promocje

Jesteś tu:   Strona główna   /   Promocje
Eco-ułatwienia dla naszych klientów

Chcemy, by zmiana ogrzewania na lepsze była dla Ciebie łatwa. Nic nie powinno Ci przeszkadzać ani Cię powstrzymywać w wybraniu najlepszego ogrzewania dla Ciebie i rodziny. Takiego, które grzeje wnętrze nie wysuszając powietrza i które potrafi obniżyć rachunki na całe życie, a nie tylko cenę na starcie. Na naszą jakość składają się detale, za które doceniły nas setki klientów. Na przykład:

1. Dojazd na montaż gratis

Działamy na terenie całej Polski, a często również na terenie Niemiec. Przy zamówieniach powyżej 5000 zł netto (wartości sprzętu) dojazd na montaż na terenie kraju jest bezpłatny. Jeśli Twoje potrzeby są mniejsze, na pewno również się dogadamy.

 

Zapytaj o wycenę i dojazd

2. Wygodne raty

Ogrzewanie będzie już działać, gdy Ty w komforcie będziesz opłacał kolejne raty zamówienia. Przykładowa kalkulacja przy oprocentowaniu 6% (Credit Agricole):

  • budżet instalacji 7000 zł
  • wpłata własna 0 zł
  • 24 raty × 326,67 zł albo
  • 36 raty × 229,44 zł

Na kredyt obowiązują różne promocje z Banku, już od 0%

Zapytaj o płatność w ratach

3. Dofinansowanie z urzędu

Jeśli można dostać pieniądze na ogrzewanie, dlaczego by z tego nie skorzystać? Mamy doświadczenie setek udanych instalacji, bardzo często opłacanych dotacją z urzędu. Z przyjemnością podzielimy się tym doświadczeniem. Eco Partner przygotuje dla Ciebie zaświadczenie niezbędne do zdobycia dofinansowania i opisze całą procedurę. Możesz pytać nas o wszystko.

Szczegóły znajdziesz w urzędach miasta, gminy albo instytucjach zajmujących się ekologią, np. WFOŚiGW.

Zapytaj o dofinansowanie do ogrzewania

4. Sprzęt używany

Tak, ogrzewanie może być używane! Grzejniki elektryczne są tak łatwe w montażu, że można je przenosić i sprzedawać jak meble. Przykładowo, gdy najemca opuścił lokal po 3 latach, możesz kupić system ogrzewania, który ciągle ma gwarancję. Sprzęt w dobrym stanie będzie Ci służył przez lata, a my pomożemy sprawdzić i dobrać idealny model.

Zapytaj o panele używane

   

 

Oczywiście, promocje łączą się. Eco Partner zawsze działa na korzyść klienta. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Profesjonalizm też jest w promocji — i to bezterminowej. Zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy