O nas

Dobre ogrzewanie jest praktycznie na zawsze.

Właśnie takie są
rozwiązania Eco Partner

Idealny przykład to nasz pierwszy montaż – prototyp i przodek późniejszych instalacji, który działa już ponad 20 lat i sprawuje się doskonale.

Taką właśnie firmą jest Eco Partner – jeśli coś robimy, to na serio. To najważniejsza rzecz, jaką warto o nas wiedzieć.

Trochę historii

 

Nowoczesnym ogrzewaniem zajmujemy się od lat, a pod marką Eco Partner działamy od 2004 roku. Każdy z zespołu zna branżę od podszewki; wspólnie jeździmy na montaże, szkolenia.

 

Tu nie ma osób przypadkowych.

 

Może dzięki temu jesteśmy krajowym liderem w liczbie realizacji. Zebraliśmy nasze kompetencje pod jedną nazwą łączącą to, co najważniejsze: ekologiczną technikę, ekonomię w użytkowaniu i partnerskie podejście do każdego klienta.

Jako „Eco Partnerzy” służymy naszym klientom czasem, uwagą i doświadczeniem, doradzając i montując instalacje ogrzewania na podczerwień na terenie całego kraju. Po latach możemy stwierdzić, że jesteśmy obecni praktycznie wszędzie. Tysiące udanych realizacji – mało kto może tak o sobie powiedzieć. Jesteśmy dumni z każdej z nich.

 

 

Jak pracujemy?

Przede wszystkim – odpowiedzialnie. Jesteśmy tu nie od dziś i nie zamierzamy nigdzie znikać. Dla klienta oznacza to po prostu, że nie musi się niczym martwić.

 

Dzwonisz do Eco Partnera, a on załatwia wszystko — tak to działa.

Nasza ekipa pomoże dobrać właściwe moce i typ instalacji (największa moc to wcale nie zawsze najlepsze ogrzewanie), wykona montaż od A do Z, a potem posprząta po sobie.

Na koniec robimy małe szkolenie, jak wykorzystać system na 100%: ogrzewać wnętrze, oszczędzać pieniądze i dbać o zdrowie dzięki lepszemu powietrzu. To co zamontowaliśmy, ma działać tak samo dobrze za 5, 10 i 15 lat. Domy, mieszkania, biura, hale... Ogrzewanie na podczerwień sprawdza się wszędzie, bo wszędzie dobrze jest mieć wysoki komfort i niskie rachunki. Dlatego nasze instalacje spotkasz w tak różnych obiektach – od niedużych mieszkań, które były nie do zniesienia zimą, po duże biura, w których tradycyjne grzejniki wysuszały powietrze, niszcząc (dosłownie) atmosferę współpracy.

Zaufanie i pewność

Z każdym naszym klientem nawiązujemy dobry kontakt i utrzymujemy go nawet po latach. Czasem montujemy komuś kolejne instalacje wraz z przeprowadzkami do większych mieszkań czy domów.

Postaramy się, byś Ty również mógł nam zaufać.

Eco Partner to firma pierwszego wyboru, jeśli jesteś otwarty na nowe technologie. To ogrzewanie XXI wieku – a więc właśnie na nasze czasy (i na Twoje potrzeby).

Zapraszamy (ciepło)!

 

Opinie o Eco Partner

Posłuchaj tych, którzy widzieli, jak pracujemy

Nie mamy nic do ukrycia. Mamy za to czym się chwalić. Z dumą przedstawiamy opinie i referencje od klientów prywatnych i biznesowych, dla których projektowaliśmy i montowaliśmy panele grzewcze na podczerwień. Klienci obserwują nas uważnie, widzą każdy detal pracy, słyszą jak odbieramy telefon i jak odpisujemy na maile.

Tak naprawdę znają nas lepiej niż my sami. Oto ich opinie:

GALERIA REFERENCJI

Listy referencyjne NIE SĄ już aktualizowane. Do obserwacji nowych opinii zapraszamy do wpisania w wyszukiwarce Google: Eco Partner

Kliknij w obrazek poniżej, by otworzyć galerię:

Opinie klientów
M.N.Gorgo
Data dodania: 2023
Panele użytkuję już blisko 10 lat. Jesteśmy z małżonką ogromnie zadowoleni. Przede wszystkim z praktycznie bezobsługowej funkcjonalności. Koszt miesięcznego użytkowania w okresie grzewczym to o 100-150zł wyższy rachunek. Koszt jest nieporównanie niższy niż innego rodzaju ogrzewanie na inne paliwa...
ikonaikonaikonaikonaikona
Zbigniew M.
Data dodania: 2023
Jestem szczęśliwym posiadaczem ogrzewania na podczerwień od pięciu lat. Posiadam mieszkanie 47m2, koszt energii elektrycznej na 12 miesięcy jest niższa niż 3000zł co daje max. 250zł średnio miesięcznie za prąd. Jest w tym koszcie ogrzewanie, ciepła woda, agd, rtv, oświetlenie itp. Taniej niż centralne ogrzewanie.
ikonaikonaikonaikonaikona
Slawomir W.
Data dodania: 2023
Domek 70m2 place za 2 miesiące łącznie 700zl razem z agd, światłem i ciepła woda. Polecam, jestem mega zadowolony. Świetne doradztwo. Terminowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Sara K.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie użytkuje od września zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. W mieszkaniu ciepło, średnie koszty ogrzewania miesięcznie 250-300zł przy 52m2. Dodam, że to starsze budownictwo. Doradztwo na najwyższym poziomie, a sam montaż przebiegł sprawie i bezproblemowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Marian D.
Data dodania: 2023
Mamy to ogrzewanie z 2017 roku. Jak najbardziej polecamy firmę ECO PARTNER. Bardzo profesjonalnie i szybko wykonany montaż, czysto i w przyjemnej atmosferze. Z ogrzewania jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim. Z rachunków za prąd też jesteśmy zadowoleni. Najważniejsze że to jest bezobsługowe i niema przy tym zabawy jak przy kopciuchach.
ikonaikonaikonaikonaikona
Robert S.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie panelami krótko-rewelacja. Użytkuję od ponad pięciu lat,porównania do poprzedniego węglowego,etażowego nie ma. Żałuję jednego,za późno zdecydowałem się na tego typu ogrzewanie. Ale do rzeczy, po tych kilku latach użytkowania zaczęła odchodzić powłoka na dwóch panelach ,akurat niedawno miałem kontakt z eco partner z propozycją okresowego przeglądu,zgłosiłem problem, który błyskawicznie został rozwiązany,mam nowe panele...
ikonaikonaikonaikonaikona
Grażyna B.
Data dodania: 2023
Jestem zadowolona z tego jak wszystko zostało zrobione, cena była bardzo dobra i nie muszę się o nic martwić. Założone w 2020 roku i wciąż działa, jest ekonomicznie i koszty eksploatacji nie są zbyt duże. Miła obsługa, szybki i sprawny montaż. Panowie po wykonanej usłudze posprzątali po sobie. Polecam gorąco.
ikonaikonaikonaikonaikona
Kaja T.
Data dodania: 2023
Jestem posiadaczką pięciu paneli od 14 lat. Bardzo polecam panele oraz firmę Eco partner :) Na te nowoczesne ogrzewanie nie jest potrzebne żadne pozwolenie, sam montaż trwał tylko 3 godziny i po chwili w mieszkaniu zrobiło się ciepło. W każdym z ogrzewanych pomieszczeń zamontowane są termostaty, co pozwana na dostosowanie temperatur w zależności od potrzeb. Miesięczny koszt ogrzania mojego 32m2 to około 200zł..
ikonaikonaikonaikonaikona

Montujemy ogrzewanie w całej Polsce


Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner

dowiedz się więcej ikona
play
Skontaktuj
się z nami

Rozmowa, plan i korzyści.

Infolinia: 61 642 99 88
E-mail: info@najtanszeogrzewanie.pl

Serwis 61 642 99 88 wew. 2
(codziennie od 8:00 do 17:00. Pilne sprawy do 22:00)
Zostaw nam dane kontaktowe, a skontkujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy