O nas

Jesteś tu:   Strona główna   /   O nas
Dobre ogrzewanie jest praktycznie na zawsze.

Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner.

 

Idealny przykład to nasz pierwszy montaż – prototyp i przodek późniejszych instalacji, który działa już ponad 20 lat i sprawuje się doskonale.

Taką właśnie firmą jest Eco Partner – jeśli coś robimy, to na serio. To najważniejsza rzecz, jaką warto o nas wiedzieć.

Trochę historii

Nowoczesnym ogrzewaniem zajmujemy się od lat, a pod marką Eco Partner działamy od 2004 roku. Każdy z zespołu zna branżę od podszewki; wspólnie jeździmy na montaże, szkolenia.

Tu nie ma osób przypadkowych. Może dzięki temu jesteśmy krajowym liderem w liczbie realizacji. Zebraliśmy nasze kompetencje pod jedną nazwą łączącą to, co najważniejsze: ekologiczną technikę, ekonomię w użytkowaniu i partnerskie podejście do każdego klienta.

Jako „Eco Partnerzy” służymy naszym klientom czasem, uwagą i doświadczeniem, doradzając i montując instalacje ogrzewania na podczerwień na terenie całego kraju. Po latach możemy stwierdzić, że jesteśmy obecni praktycznie wszędzie. Tysiące udanych realizacji – mało kto może tak o sobie powiedzieć. Jesteśmy dumni z każdej z nich.

 

 

 

 

Jak pracujemy?

Przede wszystkim – odpowiedzialnie. Jesteśmy tu nie od dziś i nie zamierzamy nigdzie znikać. Dla klienta oznacza to po prostu, że nie musi się niczym martwić.

Dzwonisz do Eco Partnera, a on załatwia wszystko — tak to działa. Nasza ekipa pomoże dobrać właściwe moce i typ instalacji (największa moc to wcale nie zawsze najlepsze ogrzewanie), wykona montaż od A do Z, a potem posprząta po sobie.

Na koniec robimy małe szkolenie, jak wykorzystać system na 100%: ogrzewać wnętrze, oszczędzać pieniądze i dbać o zdrowie dzięki lepszemu powietrzu. To co zamontowaliśmy, ma działać tak samo dobrze za 5, 10 i 15 lat. Domy, mieszkania, biura, hale... Ogrzewanie na podczerwień sprawdza się wszędzie, bo wszędzie dobrze jest mieć wysoki komfort i niskie rachunki. Dlatego nasze instalacje spotkasz w tak różnych obiektach – od niedużych mieszkań, które były nie do zniesienia zimą, po duże biura, w których tradycyjne grzejniki wysuszały powietrze, niszcząc (dosłownie) atmosferę współpracy.

Zaufanie i pewność

Z każdym naszym klientem nawiązujemy dobry kontakt i utrzymujemy go nawet po latach. Czasem montujemy komuś kolejne instalacje wraz z przeprowadzkami do większych mieszkań czy domów.

Postaramy się, byś Ty również mógł nam zaufać.

Eco Partner to firma pierwszego wyboru, jeśli jesteś otwarty na nowe technologie. To ogrzewanie XXI wieku – a więc właśnie na nasze czasy (i na Twoje potrzeby).

Zapraszamy (ciepło)!

Opinie o Eco Partner

Posłuchaj tych, którzy widzieli, jak pracujemy

 

Nie mamy nic do ukrycia. Mamy za to czym się chwalić. Z dumą przedstawiamy opinie i referencje od klientów prywatnych i biznesowych, dla których projektowaliśmy i montowaliśmy panele grzewcze na podczerwień. Klienci obserwują nas uważnie, widzą każdy detal pracy, słyszą jak odbieramy telefon i jak odpisujemy na maile.

 

Tak naprawdę znają nas lepiej niż my sami. Oto ich opinie:

GALERIA REFERENCJI

 

Listy referencyjne NIE SĄ już aktualizowane. Do obserwacji nowych opinii zapraszamy do wpisania w wyszukiwarce Google: Eco Partner

Kliknij w obrazek poniżej, by otworzyć galerię:

Poprzednie     1 2     Następne
Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy