Jesteś tu:   Strona główna   /   Oferta   /   Grzejniki malowane
Grzejniki malowane: sztuka pełna ciepła

Jako jedyni oferujemy grzejniki malowane niczym obrazy. Pod kolor wnętrza, pod Twój styl.

To nadal tak samo skuteczny grzejnik, ale o wyjątkowym wyglądzie. Kolorystyka, stopień zamalowania czy tematyka zależą wyłącznie od Ciebie. Może to być pejzaż, kwiaty albo motyw z bajki do dziecięcego pokoju. Jednorożce, przyroda, bohaterowie, kosmos... Inspiracje są nieograniczone.

W ten sposób panele mogą praktycznie 'zniknąć' z widoku. Zostają obrazy, które stają się spójną częścią wystroju wnętrza. Dopiero po dłuższym przyjrzeniu się można odkryć ich niezwykłą funkcję.

Jesteśmy jedną z bardzo niewielu firm oferujących panele grzewcze malowane przez artystę, i jedyną o tak dużym doświadczeniu.

To spotkanie sztuki i technologii.

 

Zobacz galerię realizacji Zobacz galerię realizacji

tutaj

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (Osiedle Kalinowe 13A, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy