Blog
Jesteś tu:   Strona główna   /   Blog

Korzyści dla zdrowia i alergików z ogrzewania podczerwienią


| Michał Kowalski

Ogrzewanie podczerwienią staje się coraz popularniejsze. Jest to technologia stosunkowo nowa, jednak niesie za sobą bardzo wiele korzyści nie tylko pod względem aranżacji, ale także dla zdrowia.


Korzyści dla zdrowia i alergików z ogrzewania podczerwienią
Ogrzewanie podczerwienią staje się coraz popularniejsze. Jest to technologia stosunkowo nowa, jednak niesie za sobą bardzo wiele korzyści nie tylko pod względem aranżacji, ale także dla zdrowia, co w szczególności docenią alergicy. Oznacza to, że wybierając panele grzewcze z naszego sklepu, możesz znacząco zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych, a także zadbać o ekologię i zmniejszyć swoje rachunki. 

Jak ogrzewanie podczerwienią wpływa na alergików i zdrowie człowieka
Analizując pracę paneli grzewczych, można zauważyć, że są one w pełni bezpieczne, ponieważ nie ogrzewają one powietrza, czyli nie pojawia się zjawisko konwekcji. Co to oznacza? Otóż nie dochodzi do unoszenia się cieplejszych mas powietrza ku górze. Jest to szczególnie ważna informacja dla alergików, ponieważ w pomieszczeniu nie unoszą się zanieczyszczenia i kurz. Dodatkowo nagrzewanie powietrza powoduje jego wysuszanie, o czym możemy się przekonać, stosując tradycyjne grzejniki w okresie zimowym. 

Reasumując, wybierając nasze panele grzewcze, nie tylko wybierzesz bezpieczny sposób ogrzewania pomieszczenia, ale także ekologiczny i co najważniejsze - z korzyścią dla Twojego zdrowia. Jeśli jesteś alergikiem, różnicę zauważysz niemal natychmiast.« Wróć

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy