Blog
Jesteś tu:   Strona główna   /   Blog

Jak płacić mniej za lepsze ogrzewanie?


| Michał Kowalski

Odpowiedź - wykorzystać do ogrzewania lepszą technologię. Panele grzewcze EcoPartner są jak smartfon przy telefonie stacjonarnym. Przez oba porozmawiasz, ale poza tym to całkowicie inne doświadczenie.


Odpowiedź — wykorzystać do ogrzewania lepszą technologię.

Panele grzewcze EcoPartner są jak smartfon przy telefonie stacjonarnym. Przez oba porozmawiasz, ale poza tym to całkowicie inne doświadczenie. Postęp techniczny ma miejsce w każdej dziedzinie — tak w telefonach, jak i w ogrzewaniu domów. Dlatego to niemal nie fair porównywać panele grzewcze

 

Eco Partner ze staroświeckimi piecami i grzejnikami. One reprezentują po prostu inne czasy.

Starannie obliczone ogrzewanie panelami to przyszłość.

Dlaczego? Bo:

  • nie potrzeba odrębnych pozwoleń
  • nie potrzeba specjalnej wentylacji, wkładów kominowych, odbioru kominiarza
  • ogrzewanie panelami zmniejsza koszty, daje większą wolność wystroju wnętrz (ściany bez grzejników i rur) i nie wysusza powietrza
  • w większości przypadków nie potrzeba tzw. siły (panele pracują na 230 V)
  • wszystko możemy wykonać za Ciebie albo dostarczyć Ci kompletny zestaw do samodzielnego montażu z instrukcją; będzie tak, jak wolisz
  • montaż to tylko 1 dzień (tyle trzeba na 250 m2)
  • dojazd na montaż jest bezpłatny

Co powiesz na 650 zamiast 1500 W?

Te same 10 m2 możesz ogrzać mniej niż połową mocy — mocy, za którą płacisz. Panele działają jak Słońce, a nie jak ognisko: przekazują energię przedmiotom, a przedmioty oddają ją dookoła.

Promieniowanie podczerwone nie wysusza powietrza, równomiernie ociepla całą przestrzeń i daje poczucie komfortu bez zbędnego podnoszenia temperatury.

Nawet farba jest specjalna. Jej chropowatość sprawia, że powierzchnia grzewcza zwiększa się aż 2,5 raza, co pozwala grzać szybciej i wydajniej. 99% naszych klientów żałuje, że nie zmieniło ogrzewania wcześniej.

 

Ten wynik mówi sam za siebie — a nasi klienci wiedzą, co mówią i robią. Sami budują sobie dom, remontują mieszkanie i potrafią liczyć. Ich opinia i rekomendacje to dla nas najlepszy dowód na to, że rozwiązania EcoPartner sprawdzają się w praktyce.

Zresztą, zerknijmy na liczby.

KALKULATOR inwestycji

Oszczędności wydasz, na co chcesz. Nasza instalacja jest średnio o połowę tańsza, a dodatkowo co roku masz niższe rachunki. Wybór jest logiczny i ekonomiczny.

Dlaczego to takie dobre?

Nie ma tu kruczków ani drobnego druku — po prostu nowa technologia jest dużo wydajniejsza od starej, w podobnym kształcie stosowanej niemal od wieków (podgrzewanie wody i rozprowadzanie jej rurami).

Mniejsze wydatki na starcie i coroczne oszczędności — te wszystkie pieniądze zachowasz w kieszeni: wydasz je na bezpieczniejsze auto, remont albo zasłużone wakacje dla całej rodziny.

Wybierz typ budynku, wpisz metraż i zaplanuj z nami mądrą inwestycję:

 

Typ lokalu:
Powierzchnia (w m2):
 

 

Tak działają dobre decyzje — w domu, w firmie i w życiu. Cokolwiek chcesz ogrzać, są nowe, ale sprawdzone od lat technologie, dzięki którym zrobisz to skuteczniej i taniej.

Zapraszamy do rozmowy o lepszym ogrzewaniu:

 

Zadaj pytanie

 

Znalazłeś lepszą cenę?

Pozwól nam ją sprawdzić, a potem przebić.

Znamy te rozwiązania i koszty na wylot. Jeśli dostałeś jeszcze lepszą cenę, może to być np. technologia dla przemysłu, a nie do domu. Nasza porada nie kosztuje, a może uchronić od kłopotów.

 

Podaj cenę

 

Panele grzewcze Eco Partner = żarówka energooszczędna. Ogrzewanie wodne = żarówka tradycyjna. Nowa żarówka o mocy 20W daje tyle samo światła, co stara o mocy 100 W. To pięciokrotna oszczędność, gdy to Ty płacisz za zużytą moc. Podobnie działają panele grzewcze — wykorzystują każdy wat mocy, by dawać dużo ciepła za małe pieniądze.

Zapytaj o szczegóły

To szczegóły decydują.

Każde ogrzewanie grzeje. Liczy się to, czy przy okazji oszczędza pieniądze, poprawia warunki w pomieszczeniu, a nawet je upiększa. Tak, jak nasze.

 

Zapytaj« Wróć

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam dane kontaktowe skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy