Blog


Odpowiedź — wykorzystać do ogrzewania lepszą technologię.

Panele grzewcze EcoPartner są jak smartfon przy telefonie stacjonarnym. Przez oba porozmawiasz, ale poza tym to całkowicie inne doświadczenie. Postęp techniczny ma miejsce w każdej dziedzinie — tak w telefonach, jak i w ogrzewaniu domów. Dlatego to niemal nie fair porównywać panele grzewcze

 

Eco Partner ze staroświeckimi piecami i grzejnikami. One reprezentują po prostu inne czasy.

Starannie obliczone ogrzewanie panelami to przyszłość.

Dlaczego? Bo:

  • nie potrzeba odrębnych pozwoleń
  • nie potrzeba specjalnej wentylacji, wkładów kominowych, odbioru kominiarza
  • ogrzewanie panelami zmniejsza koszty, daje większą wolność wystroju wnętrz (ściany bez grzejników i rur) i nie wysusza powietrza
  • w większości przypadków nie potrzeba tzw. siły (panele pracują na 230 V)
  • wszystko możemy wykonać za Ciebie albo dostarczyć Ci kompletny zestaw do samodzielnego montażu z instrukcją; będzie tak, jak wolisz
  • montaż to tylko 1 dzień (tyle trzeba na 250 m2)
  • dojazd na montaż jest bezpłatny

Co powiesz na 650 zamiast 1500 W?

Te same 10 m2 możesz ogrzać mniej niż połową mocy — mocy, za którą płacisz. Panele działają jak Słońce, a nie jak ognisko: przekazują energię przedmiotom, a przedmioty oddają ją dookoła.

Promieniowanie podczerwone nie wysusza powietrza, równomiernie ociepla całą przestrzeń i daje poczucie komfortu bez zbędnego podnoszenia temperatury.

Nawet farba jest specjalna. Jej chropowatość sprawia, że powierzchnia grzewcza zwiększa się aż 2,5 raza, co pozwala grzać szybciej i wydajniej. 99% naszych klientów żałuje, że nie zmieniło ogrzewania wcześniej.

 

Ten wynik mówi sam za siebie — a nasi klienci wiedzą, co mówią i robią. Sami budują sobie dom, remontują mieszkanie i potrafią liczyć. Ich opinia i rekomendacje to dla nas najlepszy dowód na to, że rozwiązania EcoPartner sprawdzają się w praktyce.

Zresztą, zerknijmy na liczby.

KALKULATOR inwestycji

Oszczędności wydasz, na co chcesz. Nasza instalacja jest średnio o połowę tańsza, a dodatkowo co roku masz niższe rachunki. Wybór jest logiczny i ekonomiczny.

Dlaczego to takie dobre?

Nie ma tu kruczków ani drobnego druku — po prostu nowa technologia jest dużo wydajniejsza od starej, w podobnym kształcie stosowanej niemal od wieków (podgrzewanie wody i rozprowadzanie jej rurami).

Mniejsze wydatki na starcie i coroczne oszczędności — te wszystkie pieniądze zachowasz w kieszeni: wydasz je na bezpieczniejsze auto, remont albo zasłużone wakacje dla całej rodziny.

Wybierz typ budynku, wpisz metraż i zaplanuj z nami mądrą inwestycję:

 

Typ lokalu:
Powierzchnia (w m2):
 

 

Tak działają dobre decyzje — w domu, w firmie i w życiu. Cokolwiek chcesz ogrzać, są nowe, ale sprawdzone od lat technologie, dzięki którym zrobisz to skuteczniej i taniej.

Zapraszamy do rozmowy o lepszym ogrzewaniu:

 

Zadaj pytanie

 

Znalazłeś lepszą cenę?

Pozwól nam ją sprawdzić, a potem przebić.

Znamy te rozwiązania i koszty na wylot. Jeśli dostałeś jeszcze lepszą cenę, może to być np. technologia dla przemysłu, a nie do domu. Nasza porada nie kosztuje, a może uchronić od kłopotów.

 

Podaj cenę

 

Panele grzewcze Eco Partner = żarówka energooszczędna. Ogrzewanie wodne = żarówka tradycyjna. Nowa żarówka o mocy 20W daje tyle samo światła, co stara o mocy 100 W. To pięciokrotna oszczędność, gdy to Ty płacisz za zużytą moc. Podobnie działają panele grzewcze — wykorzystują każdy wat mocy, by dawać dużo ciepła za małe pieniądze.

Zapytaj o szczegóły

To szczegóły decydują.

Każde ogrzewanie grzeje. Liczy się to, czy przy okazji oszczędza pieniądze, poprawia warunki w pomieszczeniu, a nawet je upiększa. Tak, jak nasze.

 

Zapytaj« Wróć

Opinie klientów
M.N.Gorgo
Data dodania: 2023
Panele użytkuję już blisko 10 lat. Jesteśmy z małżonką ogromnie zadowoleni. Przede wszystkim z praktycznie bezobsługowej funkcjonalności. Koszt miesięcznego użytkowania w okresie grzewczym to o 100-150zł wyższy rachunek. Koszt jest nieporównanie niższy niż innego rodzaju ogrzewanie na inne paliwa...
ikonaikonaikonaikonaikona
Zbigniew M.
Data dodania: 2023
Jestem szczęśliwym posiadaczem ogrzewania na podczerwień od pięciu lat. Posiadam mieszkanie 47m2, koszt energii elektrycznej na 12 miesięcy jest niższa niż 3000zł co daje max. 250zł średnio miesięcznie za prąd. Jest w tym koszcie ogrzewanie, ciepła woda, agd, rtv, oświetlenie itp. Taniej niż centralne ogrzewanie.
ikonaikonaikonaikonaikona
Slawomir W.
Data dodania: 2023
Domek 70m2 place za 2 miesiące łącznie 700zl razem z agd, światłem i ciepła woda. Polecam, jestem mega zadowolony. Świetne doradztwo. Terminowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Sara K.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie użytkuje od września zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. W mieszkaniu ciepło, średnie koszty ogrzewania miesięcznie 250-300zł przy 52m2. Dodam, że to starsze budownictwo. Doradztwo na najwyższym poziomie, a sam montaż przebiegł sprawie i bezproblemowo.
ikonaikonaikonaikonaikona
Marian D.
Data dodania: 2023
Mamy to ogrzewanie z 2017 roku. Jak najbardziej polecamy firmę ECO PARTNER. Bardzo profesjonalnie i szybko wykonany montaż, czysto i w przyjemnej atmosferze. Z ogrzewania jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim. Z rachunków za prąd też jesteśmy zadowoleni. Najważniejsze że to jest bezobsługowe i niema przy tym zabawy jak przy kopciuchach.
ikonaikonaikonaikonaikona
Robert S.
Data dodania: 2023
Ogrzewanie panelami krótko-rewelacja. Użytkuję od ponad pięciu lat,porównania do poprzedniego węglowego,etażowego nie ma. Żałuję jednego,za późno zdecydowałem się na tego typu ogrzewanie. Ale do rzeczy, po tych kilku latach użytkowania zaczęła odchodzić powłoka na dwóch panelach ,akurat niedawno miałem kontakt z eco partner z propozycją okresowego przeglądu,zgłosiłem problem, który błyskawicznie został rozwiązany,mam nowe panele...
ikonaikonaikonaikonaikona
Grażyna B.
Data dodania: 2023
Jestem zadowolona z tego jak wszystko zostało zrobione, cena była bardzo dobra i nie muszę się o nic martwić. Założone w 2020 roku i wciąż działa, jest ekonomicznie i koszty eksploatacji nie są zbyt duże. Miła obsługa, szybki i sprawny montaż. Panowie po wykonanej usłudze posprzątali po sobie. Polecam gorąco.
ikonaikonaikonaikonaikona
Kaja T.
Data dodania: 2023
Jestem posiadaczką pięciu paneli od 14 lat. Bardzo polecam panele oraz firmę Eco partner :) Na te nowoczesne ogrzewanie nie jest potrzebne żadne pozwolenie, sam montaż trwał tylko 3 godziny i po chwili w mieszkaniu zrobiło się ciepło. W każdym z ogrzewanych pomieszczeń zamontowane są termostaty, co pozwana na dostosowanie temperatur w zależności od potrzeb. Miesięczny koszt ogrzania mojego 32m2 to około 200zł..
ikonaikonaikonaikonaikona

Montujemy ogrzewanie w całej Polsce


Właśnie takie są rozwiązania Eco Partner

dowiedz się więcej ikona
play
Skontaktuj
się z nami

Rozmowa, plan i korzyści.

Infolinia: 61 642 99 88
E-mail: info@najtanszeogrzewanie.pl

Serwis 61 642 99 88 wew. 2
(codziennie od 8:00 do 17:00. Pilne sprawy do 22:00)
Zostaw nam dane kontaktowe, a skontkujemy się z Tobą jak najszybciej.
kod z obrazka
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji, informacji handlowych oraz materiałów marketingowych od Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica) na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204). Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Eco Partner (ul. Miła 10, 62-090 Rokietnica), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133,pozycja 883). Oświadczam, że powyższe przyjmuję do wiadomości i wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych w podanym powyżej zakresie. Polityka prywatności
formularz kontaktowy