Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna jak pomogliśmy innym referencje
MENU / NASZA OFERTA

Ogrzewanie elektryczne wczoraj i dziś

Brak zdjęciaOgrzewanie elektryczne jest bardzo często odrzucane przez konsumentów ze względu na koszty. Takie podejście jest zrozumiałe, ponieważ tradycyjne ogrzewanie domu energią elektryczną nie należy do najtańszych rozwiązań. Niemniej jednak w dobie budownictwa pasywnego nastąpił zdecydowany rozwój technologiczny w dziedzinie ogrzewania elektrycznego, a jednym z najciekawszych obecnie rozwiązań są właśnie panele elektryczne.

Główną wadą tradycyjnych rozwiązań kojarzonych przez konsumentów jako ogrzewanie elektryczne była niewielka powierzchnia grzewcza oraz stosunkowo duże zapotrzebowanie na moc. Normą tych oszczędniejszych rozwiązań tradycyjnych było zapotrzebowanie na poziomie ok. 2000 W, co przekładało się na wysokie koszty, zwłaszcza w przypadku dużej kubatury mieszkania lub domu. Panele elektryczne sprawiły jednak, że ogrzewanie elektryczne stało się znów bardzo konkurencyjną metodą.


Wydajne panele elektryczne


Tanie ogrzewanie bez budowy skomplikowanej instalacji centralnego ogrzewania? Teraz jest to jak najbardziej możliwe. Stosowane dziś panele elektryczne gwarantują bowiem, że ogrzewanie domu będzie bardziej efektywne. Znikną też problemy związane z tradycyjnym ogrzewaniem poprzez konwekcje – szybka ucieczka ciepła pod sufit, wiecznie zimna podłoga i stale unoszący się kurz pomimo częstego sprzątania. Panele elektryczne mogą być zamontowane na suficie lub na ścianach, ponieważ wykorzystywana jest w nich technologia przypominająca promieniowanie słoneczne. Promienie cieplne (podczerwień) szybko nagrzewają powietrze, a dzięki zastosowaniu paneli o sporej powierzchni, ogrzewanie domu odbywa się przy zachowaniu równomiernego rozkładu temperatur. Taka wydajność powoduje, że energia elektryczna może wreszcie zagwarantować wygodne i tanie ogrzewanie domu.


Wysoki komfort i niskie rachunki


Nowoczesna technologia pozwoliła doprowadzić do sytuacji, w której zastosowanie elektrycznego ogrzewania domu może zagwarantować wyższy komfort cieplny przy kosztach zbliżonych do eksploatacji tradycyjnego systemu centralnego ogrzewania, a w niektórych przypadkach nawet systemu ogrzewania węglowego. Badania i praktyka wskazują, że tanie ogrzewanie elektryczne przestało być mrzonką, a stało się faktem. Do zalet paneli elektrycznych należą przede wszystkim:

  • wyższy komfort cieplny przy niższej temperaturze – temperatura odczuwalna na poziomie 22 stopni Celsjusza przy temperaturze powietrza 20 stopni Celsjusza,
  • ponad trzykrotnie niższe zapotrzebowanie na moc, niż w przypadku tradycyjnych grzejników elektrycznych,
  • chropowata powierzchnia panelu gwarantuje aż 2,5-krotnie większą powierzchnię grzania niż w przypadku powierzchni gładkiej,
  • szybkość montażu – nawet w ciągu jednego dnia,
  • zasilane prądem o napięciu 230V – zmiany w instalacji elektrycznej są niewielkie dla zainstalowania systemu ogrzewania elektrycznego,
  • niskie koszty inwestycyjne – instalacja dla mieszkania ok. 50 m2 to koszt rzędu 6 tys. złotych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą paneli elektrycznych – tanie ogrzewanie daje wysoki komfort cieplny wszystkim domownikom, a zachowanie niskich kosztów pozytywnie wpłynie na domowy budżet. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane do domów energooszczędnych oraz pasywnych, dodatkowo może być zasilane energią z baterii fotowoltaicznych.

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań