Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna nasza oferta niższe rachunki
MENU / NASZA OFERTA

Ogrzewanie podstawowe, czy dodatkowe?

Nasze tanie ogrzewanie świetnie sprawuje się jako jedyny system grzewczy, ale także może świetnie współpracować z ogrzewaniem kominkowym, a dzięki inteligentnym termostatom zapomnisz o czymś takim jak obsługa naszego ogrzewania. Ono samo wie kiedy w kominku się pali i kominek daje ciepło.


Jak już w kominku się wygasi, termostat także o tym wie. A Ty możesz spać w nocy spokojnie nie martwiąc się, że obudzisz się w zimnie, bo wygasł kominek.W każdym pomieszczeniu umieszczony jest termostat i tak kolejno w salonie przy kominku najszybciej zrobi się ciepło, termostat czuje, że temperatura wymagana np. 21st.C jest przekroczona więc ogrzewanie w salonie się nie załącza. Zanim jednak ciepło dotrze do sypialni minie jeszcze dużo czasu, więc w sypialni nadal pracuje nasze ogrzewanie, jeśli ciepło już dotrze do sypialni tam także automatycznie wyczuje to termostat i rozłączy ogrzewanie na tak długo jak będziesz utrzymywał ciepło z kominka.

Jeśli kominek w nocy wygaśnie i temperatura obniży się do 20,8st.C termostat to wyczuje i uruchomi za Ciebie ogrzewanie elektryczne, dzięki czemu rano budzisz się w ciepłym otoczeniu. Noc nie przysparza Ci także koszmarów i częstych pobudek kontrolując czy w pokoju u dzieci nie jest już za chłodno.Palisz w kominku 5 dni z rzędu, ogrzewanie może się nie włączyć ani na minutkę.


ikona czytaj dalej...

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań