Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna nasza oferta niższe rachunki
MENU / NASZA OFERTA

Profesjonalne wykonawstwo

Bez wychodzenia z domu lub firmy praktycznie przez telefon bądź internet możesz dowiedzieć się wszystkiego a nawet zamówić instalacje ekonomicznego systemu grzewczego. Doświadczeni fachowcy na odległość są w stanie bezproblemowo, fachowo a przede wszystkim precyzyjnie zaplanować dla Ciebie tanie ogrzewanie i wyliczyć koszty dla obiektów typu: mieszkanie, dom, sklep, biuro, hala przemysłowa.

Skontaktuj się z nami a otrzymasz bezpłatnie wycenę kompleksowej inwestycji. Przeanalizuj ją, pod każdym ze względów, jeśli weźmiesz wszystkie czynniki pod wzgląd na pewno staniesz po naszej stronie.

Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skorzystaj z pomocy naszego doradcy
info@najtanszeogrzewanie.pl lub skorzystaj z formularza

 

 

 

Gwarantujemy profesjonalny i czysty montażMontując ogrzewanie nie tylko produkt jest super, także montaż nie przysporzy Ci kłopotu, zmartwień, brudu. Dbamy o ciepło w Twoim domu i firmie a także o czystość. Ekipa monterska to kulturalni pracownicy, którzy posiadają ogromne doświadczenia praktyczne, dzięki któremu potrafią wręcz wyczarować cuda, aby ogrzewanie elektryczne było praktyczne, a zarazem estetyczne.

Pracownicy posiadają odpowiednie, aktualne uprawnienia oraz przechodzą regularne szkolenia, aby każdy montaż dla Państwa był wykonany ze starannością. Wszelkie wiercenia odbywają się z użyciem odkurzacza przemysłowego, dzięki temu powstały pył nie upada na podłogę, tylko w większości wpada do odkurzacza. Montażyści w dłoni nie tylko posiadają wiertarkę, ale także miotłę i szufelkę i chronią Twoje mienie. Bardzo miło otrzymywać telefonicznie i mailowo pochwały dla pracowników za fachowo, czysto i porządnie wykonaną pracę. Decydując się na nasze tanie ogrzewanie elektryczne, po wykonanej pracy także poinformuj nas o jakości wykonania - pochwały motywują do dalszych starań.
 

 

 

Sposoby montażu dostosowane do Twoich potrzeb


Opcja montażu jaką sobie życzysz. Ze względu na zróżnicowanie obiektów mamy kilka sposobów na montaż ogrzewania, wybierz ten który odpowiada najbardziej dla Twojego obiektu:

 
1. mieszkanie/sklep po remoncie lub remont nie planowany – rozprowadzenie instalacji w eleganckich listwach PCV firmy Legrand, w dyskretnych miejscach (za szafą, w narożniku, przy podłodze, za firanką – wszystkie opcje dozwolone, tak aby ukryć jak największą ilość listew). Przy najbliższym remoncie listwy można zdemontować i pochować pod tynk.

 

 

          2. mieszkanie/sklep przed remontem, są dwa sposoby:

  - tzw. pół montaż - rozprowadzamy instalację elektryczną, dobieramy odpowiednie miejsca montażu, , dostarczamy także towar – panele i termostaty.  Montaż końcowy po stronie ekipy remontowej. Na miejscu nasz elektryk pokaże co i jak podłączyć, w razie pytań podczas montażu służymy doradztwem na odległość. Jest to prosta sprawa, więc nie ma obawy. Do tej opcji montażu wystarczy jeden pracownik Eco Partner, jest to praca dosyć szybka, dzięki temu można zaoszczędzić na koszcie montażu. Remont warto rozpocząć właśnie od ogrzewania, aby cała instalacja była pochowana pod tynk. 99% osób budujących domy lub remontujących mieszkania korzysta z tej opcji.

  - pełen montaż jak wyżej, ale panele grzewcze i termostaty montujemy. Zamontowane urządzenia pozostawiamy w folii bombelkowej, aby podczas remontu nie uszkodzić, zakurzyć.

 

                 3. dom w budowie – montaż ogrzewania można wykonać w jednym lub dwóch etapach:

 
  montaż dwu-etapowy:

 

  • I etap - kiedy budynek jest w stanie surowym, rozprowadzamy instalację elektryczną na wierzchu (niewielki koszt inwestycji na początku budowy, średnio ok. 1.300-2.000zł).
  • II etap – gdy budynek jest już w stanie developerskim można wykonać montaż końcowy – instalacja paneli grzewczych i termostatów, uruchomienie ogrzewania. Dzięki temu wykończeniowe prace można wykonywać w komfortowych ciepłych warunkach, także ściany, farby schną szybciej. Jeżeli jednak chwilowo środki finansowe nie pozwolą nam na instalację ogrzewania, a będzie dopiero wiosna, nie ma żadnego problemu możemy mieszkać przez całą wiosnę i lato bez ogrzewania, natomiast montaż końcowy wykonać dopiero na pod koniec lata lub na początku jesieni.

 

montaż jedno-etapowy:

 

  • rozprowadzamy instalację kiedy budynek jest w stanie surowym, wspólnie uzgadniamy, doradzamy miejsce montażu paneli i termostatów. Panele i termostaty pozostawiamy do własnego montażu na koniec budowy. Służymy pomocą techniczną na odległość. Jest to opcja znacznie ekonomiczniejsza.

    

4. mieszkanie/dom/sklep ze ścianami i/lub sufitem z płyt kartonowo – gipsowych –    istnieje wiele sprytnych rozwiązań, aby mimo tego, że sufit lub ściany są gotowe, wprowadzić tam przewód, można także skorzystać z termostatów bezprzewodowych.

 


ikona
czytaj dalej...

 

 

 

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań