Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna nasza oferta niższe rachunki
MENU / NASZA OFERTA

Zużyj mniej energii i zapłać niższy rachunek

Panele grzewcze, sufitowe lub ścienne, dzięki specjalnie zaprojektowanemu wykończeniu gwarantują równomierny rozkład temperatury w Twoim pomieszczeniu, na każdej wysokości. Dzięki temu, że nie ogrzewają zbyt mocno powietrza pod sufitem zużywają znacznie mniej energii, a to wiąże się z dużymi oszczędnościami. Proste prawda?

Dla jasności, panele grzewcze zasilane są energią elektryczną 230V, ale dzięki wydajnemu rozwiązaniu oddawania ciepła bywają kilkakrotnie ekonomiczniejsze od innych elektrycznych systemów grzewczych. Niejednokrotnie tańsze są w eksploatacji od centralnego ogrzewania na gaz, olej opałowy, propan butan, a przy wliczeniu kosztów pracy nawet i od ogrzewania węglowego. W panelach grzewczych wykorzystana jest technologia naśladująca Słońce, wykorzystujemy promienie cieplne (podczerwień). Zwróćmy uwagę, jak odbywa się to na co dzień na naszej planecie. Słońce wygrzewa ziemię, budynki, samochody, drogi, a te rzeczy oddają ciepło do powietrza. Ziemię ogrzewają promienie cieplne, a nie ciepły wiatr, jak to bywa w tradycyjnych systemach grzewczych (konwekcyjnych).

Nasze ogrzewanie elektryczne wykorzystuje naturalne zjawisko. Dzięki temu możemy uzyskać świetny komfort ciepła, przy niższej temperaturze. Kiedy np. temperatura powietrza jest 20st.C, my odczuwamy 22st.C. 

Fakty mówią same za siebie – do trzech razy niższe zużycie energii
Aby ogrzać pomieszczenia o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych na poziomie ok. 1500-2000W. Panele grzewcze ECO PARTNER to możliwość zastosowania panelu grzewczego o mocy tylko 650W.

W przypadku żarówki energooszczędnej 20W wystarcza zamiast 100W tradycyjnej, podobnie jest w przypadku naszych grzejników. Dzięki pokryciu ich powierzchni specjalną chropowatą powłoką
udało się zwiększyć powierzchnię grzania aż 2,5-krotnie w stosunku do powierzchni gładkiej. Farba matowa nie tworzy izolacji, przez którą gorzej ciepło wydostaje się lecz ma dużą emisyjność ciepła, dzięki temu jeszcze łatwiej ciepło wydostaje się do pomieszczenia.
 

Rachunki za ogrzewanie – najbliższy rachunek możesz polubićNikt z nas nie lubi rachunków. Zima to duże obciążenie dla każdego portfela, ale czy opłata w wysokości 3,00 - 5,00 zł średnio miesięcznie za 1m2 mieszkania to dużo ?

Z takimi rachunkami spotkali się użytkownicy naszego ogrzewania elektrycznego ! Sezon grzewczy trwa około 6-7 miesięcy, w miesiącach cieplejszych rachunek będzie niższy, miesiące mroźne rachunek wyższy, jak w każdym ogrzewaniu. Wyniki o jakie postaraliśmy się od naszych dotychczasowych Klientów na pewno zadowolą również Ciebie.


ikona czytaj dalej...

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań