Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna jak pomogliśmy innym referencje
MENU / NASZA OFERTA

Tanie ogrzewanie elektryczne mieszkania

Brak zdjęciaSezon grzewczy przyjazny dla portfela, czyli jak oszczędzić na ogrzewaniu mieszkania?


Obecnie na rynku istnieje cały szereg rozwiązań, dzięki którym tanie ogrzewanie mieszkania jest jak najbardziej możliwe. W Polsce wciąż popularnością cieszy się ogrzewanie centralne wodne. Z kolei w wielu domach prywatnych można znaleźć kominki, kominki z płaszczem wodnym czy piece grzewcze na węgiel czy ekogroszek. Wszystkie te sposoby są kosztowne i na dłuższą metę uciążliwe. Oszczędzić można. Trzeba jedynie wiedzieć jak. Znacznie niższe koszty eksploatacji to domena nowoczesnego ogrzewania elektrycznego wykorzystującego panele grzewcze na podczerwień.

Te specyficzne grzejniki elektryczne w niczym nie przypominają swojego klasycznego imiennika. Są płaskie, cienkie, zawieszane na ścianie lub suficie, a do tego równomiernie dystrybuują ciepło, sprawiając, że temperatura jest identyczna w całym pomieszczeniu. Takie współczesne ogrzewanie elektryczne mieszkania jest również zarządzane z poziomu jednego, centralnego kontrolera, który działa jak pilot do grzejników. Reguluje poziom ciepła oraz zwiększa lub zmniejsza temperaturę o określonych godzinach. Oznacza to, że gdy nie ma nas w mieszkaniu, oszczędzamy na prądzie, a gdy wracamy o wcześniej ustalonej porze, możemy cieszyć się przyjemnym ciepłem we wszystkich wnętrzach.

Mniej pracy i więcej mocy, czyli tanie ogrzewanie elektryczne mieszkania


Standardowy koszt instalacji klasycznego ogrzewania centralnego to około kilkunastu tysięcy złotych dla pomieszczenia o powierzchni do 50m2. Z kolei nowoczesne tanie ogrzewanie elektryczne to wydatek rzędu 6-7 tysięcy złotych. Niższa kwota to wynik łatwego i bezinwazyjnego montażu. Instalacja paneli nie wymaga wnikania w grunt oraz podłączania do instalacji grzewczej. Monterzy przed podjęciem zlecenia potrzebują jedynie informacji o powierzchni i wysokości pomieszczenia, o izolacji, stanie faktycznym mieszkania oraz obecnym systemie ogrzewania.

Takie ogrzewanie elektryczne mieszkania jest tanie, ponieważ niskie są wszystkie koszty pośrednie. Dojazd do miejsca montażu jest bezpłatny, a sama praca to maksymalnie jeden dzień. Oczywiście wszystko zależne jest od wielkości lokalu. Większe powierzchnie wymuszają zamontowanie większej ilości paneli grzewczych na podczerwień. Oszczędności uwidaczniają się też w rachunkach za prąd – właściciele średnich mieszkań mogą zamknąć się w kwocie 1700zł za cały sezon grzewczy. To znacznie mniejsze wydatki, niż w przypadku używania pieca grzewczego na węgiel czy ekogroszek.

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań