Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*
Kod:* Captcha


Tu jesteś: strona główna jak pomogliśmy innym referencje
MENU / NASZA OFERTA

Tanie ogrzewanie elektryczne domu

Brak zdjęciaTanie ogrzewanie elektryczne domu


Zbliżający się sezon grzewczy to dla wielu osób powód do zmartwień i zaciskania pasa. Szczególnie, że w Polsce trwa około 7 miesięcy. Nic dziwnego, klasyczne ogrzewanie pochłania duże sumy pieniędzy. Na szczęście istnieje sposób na tanie ogrzewanie elektryczne domu. Mowa o panelach elektrycznych, które działają na podczerwień. Generują ciepło, które równomiernie rozprowadza się po całym pomieszczeniu i w przeciwieństwie do grzejnika, nie odprowadzają go jedynie pod sufit. Dzięki temu temperatura jest jednolita, a my odczuwamy przyjemne ciepło w każdym pomieszczeniu.

Nie jest to bagatela, bowiem równomierna dystrybucja ciepła obniża koszty aż trzykrotnie. Jeśli zdecydujemy się na tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego, oszczędzimy, bowiem:

  • nie potrzeba pozwoleń,
  • montaż jest szybki (do 250m2 w 1 dzień) – fachowcy pracują szybko tylko 1 dzień, więc płacisz za 1 dzień pracy, a nie za np. cały tydzień,
  • nie potrzebna jest specjalna wentylacja, drogie wkłady kominowe, odbiór techniczny kominiarzy,
  • panele grzewcze zasilane są mocą ~230V, dlatego nie potrzeba tzw. „siły”, (w przypadku obiektów powyżej 60m2 czasami wymagana jest siła),
  • dojazd na terenie całego kraju na montaż jest całkowicie bezpłatny!

Jak oszczędzić na ogrzewaniu domu?


W pośpiechu i roztargnieniu zdarza nam się zapominać o regulacji temperatury. Grzejnik ustawiony na maksymalne wydalanie ciepła, wydziela go tyle samo nocą, gdy jest to całkowicie zbędne. Sposobem na to, by ogrzewanie elektryczne domu było tańsze jest wprowadzenie elementów automatyzacji. Najlepszym rozwiązaniem będą urządzenia, dzięki którym uregulujemy temperaturę w całym domu. Tak działa między innymi programator temperatury, który pozwala na ustawienie ilości stopni Celsjusza oraz zaprogramowanie całego systemu grzewczego, by każdego dnia, na przykład o godz. 22 zmniejszał ilość wydzielanego ciepła.

Tanie ogrzewanie elektryczne domu jednorodzinnego


Co więcej, montaż elementów taniego ogrzewania domu nie wymaga wybijania ścian, usprawniania systemu wentylacyjnego czy ciężkiej pracy monterów. Zawieszanie paneli przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jedyną inwestycją jest zakup samych paneli oraz opłata za jeden dzień pracy dla specjalistów. W razie problemów z systemem nie ponosimy też kosztów jego ewentualnej naprawy. Panele grzewcze objęte są dziesięcioletnią gwarancją i w razie potrzeb podlegają naprawie lub wymianie. To świetne rozwiązanie, by mieć więcej za mniej.

ikona
Fakty mówią same za siebie do trzech razy niższe zużycie energii !
Aby ogrzać pomieszczenia
o powierzchni ok. 10m2 potrzebna jest moc tradycyjnych systemów grzewczych...
ikona

ikonaKontakt


infolinia: 801...pokaż numer 801 011 350
telefon: 61...pokaż numer 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !

Firma Godna Zaufania Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt | Polityka prywatności

Realizacja: Dpl Agency - Strony Internetowe Poznań