Nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy - do trzech razy niższe rachunki !
Tanie ogrzewanie elektryczne is an Upfront Merchant on TheFind. Click for info.
Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

ikonaKontakt


infolinia: 801 011 350
telefon: 61 642 99 88
faks: 61 64 29 779
info@najtanszeogrzewanie.pl

ikona Proszę o kontakt
w sprawie ogrzewania


Telefon:*
Miejscowość:*
Imię i nazwisko:*


Tu jesteś: strona główna nasza oferta niższe rachunki

Ogrzewanie podstawowe, czy dodatkowe?

Nasze tanie ogrzewanie świetnie sprawuje się jako jedyny system grzewczy, ale także może świetnie współpracować z ogrzewaniem kominkowym, a dzięki inteligentnym termostatom zapomnisz o czymś takim jak obsługa naszego ogrzewania. Ono samo wie kiedy w kominku się pali i kominek daje ciepło.


Jak już w kominku się wygasi, termostat także o tym wie. A Ty możesz spać w nocy spokojnie nie martwiąc się, że obudzisz się w zimnie, bo wygasł kominek.W każdym pomieszczeniu umieszczony jest termostat i tak kolejno w salonie przy kominku najszybciej zrobi się ciepło, termostat czuje, że temperatura wymagana np. 21st.C jest przekroczona więc ogrzewanie w salonie się nie załącza. Zanim jednak ciepło dotrze do sypialni minie jeszcze dużo czasu, więc w sypialni nadal pracuje nasze ogrzewanie, jeśli ciepło już dotrze do sypialni tam także automatycznie wyczuje to termostat i rozłączy ogrzewanie na tak długo jak będziesz utrzymywał ciepło z kominka.

Jeśli kominek w nocy wygaśnie i temperatura obniży się do 20,8st.C termostat to wyczuje i uruchomi za Ciebie ogrzewanie elektryczne, dzięki czemu rano budzisz się w ciepłym otoczeniu. Noc nie przysparza Ci także koszmarów i częstych pobudek kontrolując czy w pokoju u dzieci nie jest już za chłodno.Palisz w kominku 5 dni z rzędu, ogrzewanie może się nie włączyć ani na minutkę.


ikona czytaj dalej...

ikonaJak pomogliśmy innym


Przedstawiamy Państwu niektóre realizacje systemów grzewczych ECO PARTNER oraz listy referencyjne
od naszych Klientów...
ikona zobacz więcej
ikona

ikona Dojazd GRATIS


Jesteśmy firmą z Poznania, jeśli jesteś z odległej miejscowości niczym się nie przejmuj. Oferujemy na terenie całego kraju dojazd na montaż GRATIS !
Eco Partner Poznań – nowoczesne ogrzewanie dla domu i firmy. Najtańsze ogrzewanie - do trzech razy niższe zużycie energii.
Strona główna | O nas | Jak pracujemy | Oferta | Promocje | Jak pomogliśmy innym | Wycena | Polityka Prywatnosci Cookie | Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
LOGO ECO PARTNER